Kadra

Marta Bodziachowska. Absolwentka Akademii Muzycznej im Karola Szymanowskiego na wydziale pedagogiki fortepianowej. Jestem nauczycielem w klasie fortepianu w Zespole Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego oraz właścicielką Klubu Geniusza. Mam ogromną przyjemność kierowania zespołem instruktorów w mojej firmie - osobiście prowadzę  również zajęcia z rytmiki w przedszkolach. Moją pasją i miłością od zawsze jest muzyka. Uwielbiam razem z moim mężem i dzieciakami podróżować po świecie,  poznawać inne kultury, ludzi, a także cieszyć się smakiem kuchni tego świata. Kolejny projekt - który był zawsze moim marzeniem - to współpraca z firmą V -KWADRAT  zajmująca się projektowaniem wnętrz. Tę przygodę rozpoczynam z moją długoletnią i uzdolnioną koleżanką. Co do sportu - nieustannie poszukuję tego, co dla mnie najlepsze. Obecnie to Movement i joga.

Cześć! Jestem Ola i moją największą miłością jest muzyka. Towarzyszy mi w pracy i poza nią, wznosi mnie i uszczęśliwia. A ponieważ uwielbiam ruch, to, czym się zajmuję na co dzień, jest dla mnie bardzo cennym połączeniem obu pasji. Duży wpływ na to, kim się stałam, miało to, że od dziecka zaczęłam uczęszczać na próby zespołu folklorystycznego "Kamienica". I tak do dziś jestem jego częścią, tańczę i śpiewam, jestem także instruktorem fitness, prowadzę różnego rodzaju zajęcia dla dorosłych. Ukończyłam studia na kierunku Wychowanie Fizyczne. Oprócz tego trenuję pole dance, uwielbiam kawę, zwierzęta, interesuje mnie psychologia i dbanie o urodę. W Klubie Geniusza prowadzę Movement KIDS oraz zajęcia taneczne. Staram się zarazić dzieci miłością do ruchu i pokazać, że może być on dla nas wielką frajdą.

Sabina Warzyszyńska.  Ukończyłam z wyróżnieniem studia na Akademii Muzycznej w Łodzi i Akademii im. J. Długosza w Częstochowie w zakresie pedagogiki instrumentalnej. Jestem absolwentką dwuletniego studium choreografii i tańca współczesnego przy łódzkim Domu Kultury. W latach studenckich współpracowałam m.in. z Anną Dereszowską, Maciejem Zakościelnym, Rafałem Cieszyńskim. Odbyłam liczne tournee artystyczne za granicą, m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Francji, Belgii, Anglii, Szkocji, Portugalii i Stanach Zjednoczonych. Od dwudziestu lat prowadzę działalność pedagogiczną w dziedzinie nauki gry na fortepianie, rytmiki, kształcenia słuchu. Od wielu lat współpracuję ze szkołami muzycznymi i przedszkolami, prowadząc lekcje fortepianu głównego, dodatkowego, a także rytmiki i kształcenia słuchu. Jestem czynnie działającym akompaniatorem m.in. szkole muzycznej, ognisku baletowym. Prowadzę również aktywność koncertową w roli akompaniatora i pianisty. Poza działalnością zawodową jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Moje hobby to podróże, dobre kino, taniec, sport i poznawanie ludzi z całego świata.

Kajetan Zawada. Robotyką zajmuję się 8 lat, kocham poznawać nowe miejsca rzeczy i ludzi, uwielbiam sport i jestem dumnym opiekunem adoptowanego psa. Studiowałem Politologię oraz Filozofię na Uniwersytecie Śląskim, jestem absolwentem Turystyki na Politechnice Częstochowskiej. W życiu kieruję się uśmiechem.

Franciszek Zawada. Jestem absolwentem Politechniki Częstochowskiej, ukończyłem studia z tytułem magistra na kierunku finanse i rachunkowość. Rozpocząłem pracę w Klubie Geniusza w 2021 roku jako instruktor robotyki LEGO już z pewnym doświadczeniem, nabranym dzięki organizacji imprez oraz zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym, oraz szkoleniem i dbaniem o bezpieczeństwo w parku linowym. Moja spokojna osobowość instruktora i analityczne podejście, pozwala dzieciom uczęszczającym na zajęcia rozwinąć cechy które pozwalają na kreatywne rozwiązywanie problemów. Pasjonuję się światem zwierząt oraz sportem.

Piotr Nowaczyk. Na co dzień jestem nauczycielem W-F w SP 21 w Częstochowie, trenerem piłki nożnej w Ajaksie Częstochowa oraz instruktorem zajęć sportowych w Klubie Geniusza. Ukończyłem Wychowanie Fizyczne na Uniwersytecie im. Jana Długosza w Częstochowie i cały czas się uczę, poszerzając zakres swoich umiejętności.

Obecnie studiuję zaocznie fizjoterapię na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Lubię pracować z dziećmi i młodzieżą, a najwięcej satysfakcji daje mi uśmiech na twarzach tych chętnych do ćwiczeń i zabaw małych sportowców i adeptów piłki nożnej.

Facebook
YouTube