Movement Kids

NOWOŚĆ!

Zajęcia Movement Kids opierają się na poznawaniu możliwości własnego ciała oraz zgłębianiu jego świadomości poprzez zabawę. Movement to ogólnorozwojowa forma ruchu, dzięki której dzieci rozwiną m.in.:

  • zwinność,
  • siłę organiczną,
  • koordynację,
  • gibkość,
  • elastyczność,
  • kreatywność.

Movement przede wszystkim różni się od standardowych zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci swoim nastawieniem na pracę w parach i grupie, dzięki czemu wpływamy na zwiększenie poczucia wspólnoty, lepszą komunikację oraz większą łatwość w nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami. Dzięki takiej formie zajęć wzrasta poczucie akceptacji, poprawia się samopoczucie oraz koncentracja, a to wszystko poprzez zabawy ruchowe, w których dzieci całkowicie się zatracają.

W czasach, gdy dotyk staje się nam coraz bardziej obcy, a prawdziwe interakcje w dużym stopniu zastępują smartfony i komputery - warto skusić się na aktywność, która nauczy dziecko nie tylko pracy z ciałem, ale i funkcjonowania w społeczeństwie.

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych.

Kamila Kuźnicka – ukończyła Śląską Wyższą Szkołę Medyczną z tytułem magistra. Miłośniczka i nauczycielka ruchu, trenerka z artystyczną duszą. Osoba, która swoim kreatywnym spojrzeniem na aktywność fizyczną potrafi zarazić nawet twardy pień drzewa. W 2022 roku wprowadziła do Częstochowy pierwsze zajęcia Movement, które tworzy po dziś dzień, z nieskończonymi pokładami fascynacji i zaangażowania. Stale rozwija swój warsztat trenerski poprzez własną praktykę, szkolenia, warsztaty oraz tony pochłanianych książek o ukochanej tematyce ruchowej. Na co dzień zajmuje się pracą z ciałem poprzez ruch, poprawą samopoczucia swoich podopiecznych oraz wspieraniem ich w realizacji założonych celów. Prowadzi zajęcia Movement dla dorosłych i dzieci w ramach działalności Movement Częstochowa oraz uczy chłopców męskiej gimnastyki sportowej.

Kama jest pomysłodawcą zajęć MOVEMENT Kids, które opierają się na poznawaniu ruchu poprzez nielinearną pedagogikę, zabawę i współdziałanie. W autorskim programie nauczania MOVEMENT Kids, nauczyciele ruchu wspierają dzieci w oparciu o psychologię sportu pozytywnego, co pozwala im m.in. pozytywnie wzrastać, budować pewność siebie oraz długoterminowo zaangażować się w aktywność fizyczną.

Instruktorzy zajęć MOVEMENT Kids są szkoleni w Szerszym Spektrum Ruchu w Częstochowie, które wraz z Klubem Geniusza dbają o wysoką jakość i regularne poszerzanie kompetencji trenerskich, by móc dawać dzieciom to co najlepsze. Od października wprowadzamy zajęcia MOVMENTS KIDS jako NOWOŚĆ  z KLUBEM GENIUSZA

Facebook
YouTube